Click to listen highlighted text!Powered By GSpeech
Vítejte v redrok  Vítejte v redrok
Stokové sítě, nedílná součást infrastruktury všech aglomerací, jsou kromě běžného statického a provozního zatížení, namáhány především vlivem velmi agresivního prostředí. Vzhledem k jejich charakteru podzemní, většinou územně rozsáhlé stavby, je prvotním úkolem každého řešení preciznost a co možná nejdelší prodloužení životnosti celé konstrukce.

Ve zkratce: Profesionální řešení spočívá ve vhodném výběru materiálů, použitých technologií, prvotřídní realizaci, v ekonomickém zhodnocení, a především v důsledném provázání všech shora zmíněných částí. Takové řešení jsme připravili pro všechny druhy těchto konstrukcí, pro stoky zděné i železobetonové. Systém předpokládá komplexní sanaci vlastní konstrukce stoky, dotěsnění stěn a stropů, řešení balastních průsaků, prvotřídní řešení dna stoky na bázi prvků z taveného čediče i progresivní systém vyústění šachet do vozovky.

Každá konstrukce si zaslouží maximální pozornost, a tedy i přesný technologický postup. Pokud budete potřebovat, obraťte se na naše specialisty, kteří Vám rádi při jeho sestavování odborně poradí.
stoka
Click to listen highlighted text!Powered By GSpeech